הסכם הורות משותפת

מדוע יש צורך באותו הסכם זוגיות? איך ניתן להגיע אל הסכם הורות משותפת הטוב ביותר על שני הצדדים? למי נחוץ הסכם זוגיות?

העולם משתנה כך אומרים. השינויים חלים בתחומי חיים רבים וכך גם בתחום המשפחה. מבנה המשפחה שנהוג היה במשך דורות רבים שכלל אב, אם וילדים אינו נכון לגבי רבים. ניתן כיום למצוא זוגות רבים אשר מעדיפים להביא ילד אל העולם ללא נישואים. זוגות רבים בני אותו מין מחליטים לגדל יחדיו ילד או ילדה שלא על פי מה שנהוג היה בעבר.

השינויים הללו והצורות השונות שיש כיום למושג “משפחה” מביאים איתם את הצורך בהסכמים. הסכם הורות משותפת נועד בראש ובראשונה על מנת לעגן את הזכויות והחובות של כל אחד מהצדדים וכמו כן במקרים בהם יש צורך של הסכם לטיפולי פוריות.

עם זאת חשוב מאוד להבין כי במקרים רבים עלולים להיווצר שינויים שהם בלתי צפויים. הסכם הורות משותפת נעשה לרוב עוד לפני הולדת התינוק החדש. שינויים כאלה או אחרים כמו הולדת תינוק שאינו בריא ומצריך טיפול כזה או אחר, גירוש של בעל אזרחות זרה, שינויים בתחום הכלכלי וכולי עשויים להוות מכשול בהמשך גידולו המשותף של הילד או הילדה. על כן חשוב מאוד לדעת לבנות הסכם הורות משותפת בעזרת משרד עורכי הדין של מתן חודורוב אשר עוסק בתחום ספציפי זה.

הסכם חיים משותפים? משרד עורכי הדין מתן חודורוב לשירותכם!
במשרדו של עורך הדין מתן חודורוב עושים במלאכה מיטב עורכי הדין לתחום המשפחה. הסכם חיים משותפים וכמו כן כל נושא הסכם הורות משותפת הינו אחד מהתחומים המובילים במשרד עורכי דין זה. עריכת הסכמים מקצועיים ביותר תוך מתן דגשים והקפדה על הסכמים שלא יפרשו לכאן או לכאן. שמירה על האינטרסים של הלקוח באחריות ובמקצועיות.

תחומי הפעילות של מתן חודורוב משרד עורכי דין

בין שאר התחומים ניתן לרכוש את שירותי המשרד בנושאי טיפולי הפוריות. הסכם לטיפולי פוריות איכותי ומקצועי בין הצדדים. כמו כן טיפול בנושאי משפחה שונים כמו צוואות, גירושין ועוד. ייעוץ והכוונה לשביעות רצון הלקוח. 

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

הסכם הורות משותפת