עו”ד גירושים

חלוקת רכוש משותף, מזונות אישה ומזונות ילדים, הסדרי ראייה ומשמורת, הן רק חלק מהסוגיות המלוות את הליך הגירושין, עימו מתמודדים מאות זוגות מדי שנה, בדרכם לפירוק התא המשפחתי המשותף. למרות הגידול הסטטיסטי במספר מקרי הגירושין מדי שנה במדינת ישראל, מעטים הזוגות המכירים את סדר ההליכים המשפטיים המתלווים להליך הגירושין, בין אם ההליך מתקיים במוסדות בתי המשפט לענייני משפחה ובין אם הוא מתקיים בבתי הדין הרבניים.

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד גירושים, הינו עורך דין המתמחה בדיני משפחה בכלל ובדיני גירושין בפרט. משרדינו מטפל מדי שנה בעשרות זוגות המעוניינים לסיים את הליך הגירושין על הצד המהיר ביותר ולצאת לדרך חדשה בחייהם.

עו״ד גירושים שירותי ייעוץ, סיוע וליווי משפטי

מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד גירושים, מלווה את כלל לקוחותיו במסגרת מתן שירותי ייעוץ, סיוע וליווי משפטי, בכל ערכאה משפטית הקשורה להליך הגירושין, ובכל בית דין העוסק בנושא, בין אם מדובר בבית המשפט לענייני משפחה ובין אם מדובר בבתי הדין הרבניים.

הליווי המקצועי מוענק לכל אחד ואחת מכם במסגרת שירות אישי וטיפול ענייני בכל הסוגיות המתעוררות במהלך הליך הגירושין. במקביל, מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד גירושים בוחנים את האפשרות בין בני הזוג להגעת הסכם גירושין בטרם פנייה לערכאות משפטיות בנושא.

במקרים אלו, מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד גירושים מנכסים ועורכים עבורכם את הסכם הגירושין, ומטפלים בכל הדרכים לאישורו אל מול בתי המשפט ובתי הדין הרבניים.

מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד גירושים, תוכלו למצוא מחלקה מקצועית הקשובה לצרכי לקוחותיה, ומטפלת בענייניהם על הצד המקצועי והטוב ביותר, וכל זאת, תוך כדי שמירה על כלל הזכויות והחובות של כל אחד מבני הזוג.

כל תיק גירושין בו מעורב משרדו של עורך הדין מתן חודורוב-עו”ד גירושים, מתחיל בפגישת ייעוץ והכוונה, במהלכה נבחנים כל דרכי הפעולה בתיק. במהלך פגישת הייעוץ תינתן לכם חוות דעת מקצועית בנוגע לטיפול המקצועי במקרה הגירושין שלכם, וכמו כן, תעמוד לרשותכם האפשרות להיעזר בשירותיו המקצועיים של המשרד.

במידה וגם אתם החלטתם על פירוק התא המשפחתי, צרו קשר עוד היום עם מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד גירושים, שיסייע גם לכם להגיע אל נקודת הסיום בדרך הנוחה והמהירה ביותר.

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

עו”ד גירושים