עו”ד הסכמי חיים משותפים

מתכננים להפוך את הקשר שלכם לרשמי? היום כבר לא חייבים להתחתן בכדי לבנות זוגיות טובה שתהווה בסיס להקמת משפחה. באמצעות הסכם חיים משותפים ניתן לקיים זוגיות מלאה עם מודעות לגבי היום בו הזוגיות תיפסק. הסכם חיים משותפים מדבר לא רק על העניין הכלכלי שיווצר במקרה של פרידה, אלא גם על המשמורת על הילדים במקרה שבני הזוג יחליטו להיפרד. על מנת שבני הזוג יוכלו לנסח הסכם מסוג זה ולתת לו תוקף רשמי, יש צורך בפניה לעורך דין לענייני משפחה. בפניה לעו”ד הסכמי חיים משותפים מנוסחים יחד עם בני הזוג במטרה להעלות את כל הנושאים החשובים והרלוונטיים ביותר לזוג במקרה של פרידה. 

הסכמי חיים משותפים לעומת הסכם ממון

ההבדל העיקרי בין הסכם ממון להסכמי חיים משותפים הוא הגדרת הקשר בין בני הזוג במדינת ישראל. הסכם ממון רלוונטי לבני זוג לקראת חתונתם או בני זוג אשר נישאו. הסכם חיים משותפים לעומת זאת רלוונטי לזוגות שאינם מעוניינים להינשא אך מעוניינים להסדיר את ההתנהלות הכלכלית והאישית בין בני הזוג במקרה של פרידה. 

חתימת הסכם פרידה בר תוקף

אישור הסכם פרידה ניתן לקבל בבית משפט לענייני משפחה או דרך עורך דין נוטריון. יש חשיבות רבה לניסוח ההסכם בין בני הזוג ולכן מומלץ לפנות לעורך דין מנוסה בתחום 
דיני המשפחה. 

עורך דין הסכמי חיים משותפים לזוגות חד מיניים

בקרב זוגות חד מיניים הסכם חיים משותפים הוא נפוץ מאוד. ההסכם מאפשר לבני זוג חד מיניים להגדיר את הקשר מבחינה כלכלית ומבחינה מעשית במידה ומתכננים לגדל ילדים יחד. אם אתם מחפשים עורך דין הסכמי חיים משותפים, אתם מוזמנים לפנות לעורך דין הטוב ביותר לענייני משפחה – עורך דין מתן חודורוב. 

עו”ד הסכמי חיים משותפים מקצועי – עו”ד מתן חודורוב

משרד עורכי דין של עורך דין מתן חודורוב ממוקם באזור מרכזי ביותר בעיר רמת גן ומספק שירות מקצועי ואישי למאות לקוחות בכל חודש. אם אתם מעוניינים לנסח הסכם חיים משותפים כדאי לכם לפנות לעו”ד הסכמי חיים משותפים מנוסחים לפי הדרישות שלכם במטרה להביא להסכמה מלאה בין שני בני הזוג. צרו קשר עכשיו לקביעת פגישה עם עו”ד מתן חודורוב. 

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

עו”ד הסכמי חיים משותפים