עו”ד לענייני פונדקאות

פונדקאות, הינו הליך הטומן בחובו מספר רב של היבטים מוסריים, הלכתיים ומשפטיים כאחד.

במדינת ישראל, הליך הפונדקאות, חייב להתקיים על פי מספר תנאים שנקבעו במסגרת חוק ההסכמים לנשיאת עוברים התשנ”ו 1996. על פי חוק זה, הסכם פונדקאות בין ההורים המיועדים לבין האם הנושאת, חייב לעבור את אישורה של הוועדה לאישור הסכמים לנשיאת עוברים. וועדה זו מורכבת מצוות מומחים מענפי הרפואה, המשפט, הדת והחברה.

במידה וגם אתם מעוניינים להתחיל הליך של פונדקאות לעוד לענייני פונדקאותמטרות הבאת ילד לעולם, או לחילופין, במידה והינך אישה המעוניינת לשמש כאם פונדקאית, זה הזמן להכיר את מלוא זכויותיכם המוסריות, ההלכתיות והמשפטיות, כפי שהן באות לידי ביטוי במערכת המשפט הישראלי ובמערכת השיקולים של וועדת האישורים, המאשרת או פוסלת את הסכם הפונדקאות בישראל.

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לענייני פונדקאות –איתכם לאורך כל הדרך

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לענייני פונדקאות, הינו משרד המתמחה בתחום דיני המשפחה, לרבות, ליווי, ייעוץ וסיוע משפטי בכל הקשור להליך הפונדקאות, החל מעריכת הסכם בין הצדדים, דרך שמירה על מלוא זכויותיהם המשפטיות ועד לאישור ההסכם על ידי וועדת האישורים המונהגת בישראל והחלת התהליך בפועל.

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לענייני פונדקאות, מטפל בכל ההיבטים המשפטיים המתקשרים לביצוע הליך הפונדקאות, הן במסגרת קיום תהליך הפונדקאות בישראל, והן במסגרת פנייה לשירותי פונדקאות מחוץ לישראל.

הטיפול המשפטי מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין להיות מעורב בהליך פונדקאות, בין אם אתם זוג המוגדר כידועים בציבור, בין אם אתם זוגות חד מיניים, ובין אם אתם גברים או נשים יחידים המעוניינים לממש את זכותכם הלגיטימית להבאת ילד לעולם.

עריכת הסכם פונדקאות

כאמור לעיל, במדינת ישראל, הליך הפונדקאות הותר במסגרת מגבלות אותן קבע המחוקק הישראלי. התרת הליך הפונדקאות מתבצעת באמצעות עריכת הסכם פונדקאות בין הצדדים, לרוב,בין האם הפונדקאית לבין היחיד/ה או בני הזוג העתידים לקבל את התינוק לרשותם לאחר הלידה.

עריכת הסכם הפונדקאות בין הצדדים חייב להיות בעל אופי ותכנים המותאמים לחוק ההסכמים לנשיאות עוברים כפי שמונהג בישראל. הסכם זה נכנס לתוקפו רק לאחר אישורו על ידי וועדת האישורים הפועלת מטעם מדינת ישראל בכל הקשור להליך הפונדקאות.

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

עו”ד לענייני פונדקאות