תהליך אימוץ

מעוניינים לקבל את הייעוץ המשפטי בנוגע לכלל הנושאים הרלוונטיים להליך האימוץ? זה הזמן להכיר את שירותיו המשפטיים של מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד לתהליך אימוץ, המתמחה בדיני משפחה ובליווי זוגות או בודדים המעוניינים לאמץ ילד/ה.

תהליך אימוץ ילדים הינו הליך מורכב, הן ברמה המשפטית והן ברמה הרגשית- פסיכולוגית. משרדו של מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד לתהליך אימוץ,מתמחה במתן שירותי ייעוץ משפטיים למטרות השלמת תהליך האימוץ, החל משלב הגשת הבקשה לאימוץ, דרך גיבוש טקטיקה משפטית המותאמת לנסיבות מקרה האימוץ ועד להשלמת הליך האימוץ במלואו.

מסגרת הטיפול המשפטית מוענקת לכם תוך כדי יצירת קשר אישי עמוק, ותוך מתן דגש על השירות והליווי האישי לאורך כל הדרך. במשרדו של מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לתהליך אימוץ, תוכלו למצוא אוזן קשבת ונכונות לסיוע וייעוץ משפטי בכל שלבי האימוץ.

אימוץ ילדים בארץ ובחו”ל

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לתהליך אימוץ,מתמחה בליווי הליכי אימוץ, בין אם הם נעשו במסגרת אימוץ בארץ, ובין אם נעשו במסגרת אימוץ בחו”ל. בשני המקרים, תהליך אימוץ הינו הליך שנועד בסופו של דבר להקנות להורה המאמץ מעמד חוקי על הילד המאומץ.

עם השלמת תהליך האימוץ, ההורה המאמץ מחויב לדאוג לכלל צרכיו של הילד ולספק עבורו את כל התנאים הנאותים הקבועים בחוק לצרכי התפתחותו ולצרכי גידולו.

מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד לתהליך אימוץ,מתמחה בין היתר בדיני משפחה וירושה, מאפשר גם לכם, בין אם אתם זוג נשוי (מעורב או חד מיני) ובין אם אתם הורים חד הוריים המעוניינים לאמץ ילד/ה, ליהנות ממגוון נרחב של שירותים משפטיים המלווים אתכם לאורך כל הליך האימוץ.

חוק אימוץ ילדים במדינת ישראל קובע כי על שני ההורים הביולוגיים ליתן את הסכמתם בנוגע לאימוץ ילדיהם, וזאת למעט מקרים חריגים בהם בית המשפט ראשי לפסוק כי הילד הינו בר-אימוץ גם ללא הסכמת ההורים הביולוגיים. במידה וגם הינכם מעוניינים לאמץ ילד או ילדה, מן הראוי להסתייע בשירותיו המשפטיים של עורך דין המתמחה בדיני אימוץ ובדיני משפחה.

במידה וגם אתם עומדים בפני הליך אימוץ ילדים, זה הזמן להגיע לפגישת ייעוץ עם מתן חודורוב משרד עורכי דין -עו”ד לתהליך אימוץ וליהנות משירות משפטי- מקצועי לאורך כל הדרך.

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

תהליך אימוץ