עו”ד לכתיבת צוואה

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לכתיבת צוואה, מתמחה בתחום דיני משפחה וירושה, וכל זאת, במסגרת טיפול משפטי מקצועי בענייני ירושה ועריכת צוואות. כידוע, עריכת צוואה היא למעשה עריכת מסמך המתייחס לכלל רכושו של האדם, אותו הוא צבר במהלך חייו.

בין יתר השירותים המשפטיים אותם מעניק לכם מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לכתיבת צוואה, בתחום הירושה והצוואה תמצאו: עריכת צוואה, הגשת בקשת צו לאישור צוואה, ביטול והתנגדות לצוואה, עריכת צוואות הדדיות, ניהול הליכים משפטיים בפני בתי המשפט לענייני משפחה, שירותי ייעוץ משפטיים ועוד.

חשיבות עריכת הצוואה

עריכת צוואה הינה דרך חוקית ומשפטית לתכנן את אופן חלוקת הרכוש אותו צברתם במהלך חייכם. עריכת צוואה על פי הגדרות החוק מתאפשרת בארבעה אמצעים: עריכת צוואה בנוכחות עדים, עריכת צוואה בכתב יד, עריכת צוואה בפני רשות ועריכת צוואה בעל פה.

מכיוון שהצוואה מהווה מסמך משפטי בעל תוקף מחייב לאחר פטירתו של המצווה, אופן עריכת הצוואה מתבססת על פי חוק הירושה במדינת ישראל, ואופן עריכתו מתבצע ברוב המקרים על ידי עורך דין הבקיא בדיני הירושה.

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לכתיבת צוואה,מתמחה בעריכת צוואות מכל סוג, ומאפשר לכל אחד ואחת מכם לתכנן ולערוך את הצוואה בהתאם לצרכים האישיים שלכם. עריכת צוואה באמצעות משרדו של עורך הדין מתן חודורוב מבטיחה לכם עריכת צוואה בהתאם לכללים ולדרישות הקבועות בחוק, וכתוצאה מכך, לשלול לחלוטין מצבים עתידיים בהם צוואות מסוימות נפסלות בגין ליקוי כזה או אחר בעת עריכתן.

כמו כן, עריכת צוואה על ידי עורך דין מקצועי, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם להסדיר את אופן חלוקת הרכוש בהתאם לצרכים האישיים שלכם, ובכך למעשה למנוע מקרוביכם תשלומי מיסוי מיותרים ובעיקר למנוע מהם סכסוכי משפחה עתידיים.

מתן חודורוב משרד עורכי דין – עו”ד לכתיבת צוואה,מתמחה בדיני משפחה וירושה, מטפל במגוון נרחב של סוגיות משפטיות הקשורות בתחום דיני הירושה, וכמו בכל תחום משפטי אחר בו הוא מעורב, גם בתחום עריכת הצוואות ודיני הירושה, מקפיד עורך הדין מתן חודורוב לשמור על זכויותיהם המשפטיות של קהל לקוחותיו, וכל זאת, תוך כדי מיצוי כל האמצעיים החוקתיים והמשפטיים העומדים לרשותו.

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

עו”ד לכתיבת צוואה