עורך דין לענייני מזונות

איך ניתן להפחית את דמי המזונות המחייב את הגבר לאחר הגירושים? הפחתת דמי מזונות היא פעולה לא פשוטה אך ישנם מקרים בהם הגבר מצליח להפחית את הסכום ולהקל את העול הכלכלי הכרוך בכך. על מנת שהגבר יוכל להפחית את תשלום המזונות לאישה, הוא יכול לפנות לעורך דין לענייני משפחה ולהצהיר על ‘שינוי נסיבות מהותי’ אשר יאפשר לו לטעון לקושי בתשלום דמי המזונות.

ישנן כמה סיבות עליהן ניתן לטעון כי יש צורך בהפחתה של דמי המזונות:

  • הילד או הילדים מסרבים להיות בקשר עם האב המשלם מזונות. במקרים הללו יהיה ניתן להפחית את סכום המזונות ואף לבטלו לאלתר.
  • שינוי בבריאות של הגבר המשלם מזונות אשר יכול לפגוע ביכולת לכלכל את עצמו ואת ילדיו הנמצאים במשמורת אצל האמא.
  • שיפור יכולת ההשתכרות של האישה אשר יכול לאפשר להקטין את דמי המזונות.
  • שינוי במצב הכלכלי של הבעל אשר אינו מאפשר לו באופן סדיר לשלם את הסכום עבור המזונות. 

ניסוח הסכם מזונות יחד עם עורך דין בתחום דיני המשפחה

בכדי שבני הזוג יוכלו לנסח הסכם מזונות תקין ויעיל עבור שני הצדדים, כדאי לפנות לעורך דין לענייני משפחה. עורך דין המתמחה בדיני משפחה ינסח עבורכם את הסכם המזונות בצורה תקינה וברורה על מנת שתוכלו לנהל את חיי היום יום שלכם ושל הילדים בצורה הכלכלית הטובה ביותר לכולם. ילד עד גיל מסויים צריך עזרה כלכלית ולכן יש חשיבות רבה לתשלום המזונות אך הוא צריך להיות תואם למצב הכלכלי של הגבר והאישה הגרושים. 
 

דמי מזונות בגירושין אשר ישולמו לאחר הגירושים למעשה נועדו לכסות את ההוצאות הישירות של הילדים, כמו גם את כל ההוצאות אשר נדרשות על ידי שני הצדדים, זאת על מנת להבטיח את גידולם הטוב ביותר של הילדים. על מנת להגדיר דמי מזונות בגירושין יש להגדיר באופן המדויק ביותר מהו התקציב אשר נדרש משני ההורים על מנת לגדל את הילדים באופן תקין, וכיצד ינהלו את התקציב לאחר הגירושין. העיסוק סביב דמי מזונות בגירושין יכול פעמים רבות ליצור קושי, מורכבות ואי הסכמות. לכן, חשוב במיוחד להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה בתחום דמי מזונות בגירושין.

דמי מזונות במשמורת משותפת

הסכום של דמי מזונות במשמורת משותפת צריך להיות בהסכמה מלאה על שני ההורים. כאשר מתקיים דו שיח והסכמה, ההורים יכולים לבנות תקציב שנתי אשר צופה את העתיד הקרוב בכל הקשור לגידול תקין של הילדים וההוצאות הכלולות בכך. מדובר על הוצאות בסיסיות ושוטפות אשר נדרשות לצורך גידול הילד. לאחר הגדרה של הדמי מזונות, ידרשו שני ההורים לקחת בחשבון את ההכנסה הכלכלית של כל אחד, ומכאן לחשב כמה כל הורים צריך לממן מתוך ההוצאות הנדרשות. 
 

דמי מזונות ילדים

דמי מזונות ילדים נועדו להבטיח את גידולם התקין של הילדים, גם לאחר הגירושין. ד״ר מתן חודורוב הינו עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום של דיני משפחות ומעניק לקהל לקוחות רחב ליווי וייעוץ משפטי לאורך כל הדרך, מתוך אמונה כי כל אדם זקוק לעזרה מקצועית במהלך התהליך המשפטי אשר יכול להיות מורכב, מתיש ומאתגר ללא ידע מקצועי. 

הגדלת מזונות

הגדלת מזונות הינו נושא רגיש ומורכב. ניתן לראות כי הורים רבים לאחר הגירושין נותנים לרגשות לנהל אותם ואת הבחירות שלהם. מדובר על טעות גורלית אשר יכולה לגרור פעמים רבות ריבים, אי הסכמות, ולהפוך את ההליך כולו ותהליך אורך ומורכב יותר. חשוב במיוחד לשים את האגו בצד ולהבין כי טובת הילד הינו הנושא החשוב ביותר. כמו כן, עזרה מצידו של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום בהחלט יכולה לעזור. 

ביטול מזונות במשמורת משותפת

ביטול מזונות במשמורת משותפת הינו אפשרי גם במקרים בהם שני ההורים מרוויחים שכר דומה או זהה. כאשר מדובר על משמורת משותפת, בה זמני השהות של הילד או הילדים שווים וההורים מרוויחים שער דומה, אז למעשה דמי המזונות מתבטלים. זאת מהסיבה כי כל הורה יישא בהוצאות דומות בזמן שהילדים עימם, כך שהצורך בתשלום מזונות חודשי מתבטל. כל מקרה הינו לגופו, ולכן חשוב להיעזר בעורך דין מקצועי, על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה ביותר על שני הצדדים. 
עו”ד לענייני מזונות? יתרונותיו של מתן חודורוב משרד עורכי דין!
כאמור על מנת לזכות למוניטין רב בתחום זה יש לצבור ניסיון והצלחות. עו”ד לענייני מזונות מתן חודורוב ייצג ועזר ללקוחות מרוצים רבים. ניסיון וידע וכמו כן הקפדה על שירות אישי לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי של עורך דין לענייני מזונות מתן חודורוב ילווה ויפעל לטובת ההסכם הטוב והראוי ביותר עבורכם.

עו”ד להוצאת מזונות? מתן חודורוב משרד עורכי דין פועל למענכם!
עו”ד להוצאת מזונות מתן חודורוב וכל צוות משרדו ימצאו את הדרך הטובה ביותר והמכובדת ביותר לעזור לכם לסיים מערכת נישואין כושלים לטובת עתיד טוב ביותר. עו”ד למזונות ילד הפועל לטובת שמירה על זכויותיו של הילד במהלך הגירושין ולאחריהן.

קבעו פגישת ייעוץ:​

חייגו עכשיו: 072-2575-084,
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:​

עורך דין לענייני מזונות